BMB dla Nike - kampania o sprzedawcach [wideo]

Hasłem "Zapytaj naszych sportowców" ("Ask Our Athletes") marka chce zasugerować, że klienci otrzymują znacznie więcej niż zwykłą obsługę, gdy wchodzą do sklepu Nike.

Nowa kampania londyńskiej agencji BMB czyni bohaterami ludzi, którzy pracują w sklepach Nike w Wielkiej Brytanii i pod względem miłości do sportu nie ustępują zawodowcom. Siedem krótkich filmów podkreśla, że wiedza i zaangażowanie pracowników sklepów mają kluczowy wpływ na doświadczenie zakupowe klientów. Pierwsze dwie reklamy przedstawiają sprintera Confidence oraz Sashę, która uwielbia ćwiczyć na siłowni. Przy realizacji kampanii agencja BMB współpracowała ze stylistami Nike i wykorzystała jako statystów uczestników lokalnego programu koszykarskiego London Basketball Association.

Filmy z serii "Ask Our Athletes" (30-sekundowy i 15-sekundowe) pojawią się w mediach społecznościowych, w tym na Snapchacie, Instagramie i Facebooku, a także na stronie Nike.com. Będą ukazywać się kolejno przez całe lato w ramach strategii "always-on media".

Paweł Piasecki 1018 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.