Puma ma nowego ambasadora

Został nim amerykański piłkarz pochodzenia chorwackiego - Christian Pulisic.

Marka obuwia sportowego Puma podpisała umowę z gwiazdą londyńskiego klubu Chelsea i reprezentacji Stanów Zjednoczonych – piłkarzem chorwackiego pochodzenia Christianem Pulisiciem. Przy okazji partnerstwa z kapitanem kadry Stanów Zjednoczonych Puma zdecydowała się, że będzie wspierać Christiana w propagowaniu piłki nożnej w Ameryce. Nowy ambasador marki będzie także promował nowy model korków Puma Ultra, w których piłkarz zadebiutuje w finale Superpucharu UEFA w sierpniu br. W korkach Pumy grali najwięksi piłkarze w historii piłki nożnej, m.in. Pele, Maradona i Johan Cruyff. 

Christian wraz z firmą Puma zobowiązał się do rozwijania piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych poprzez m.in. udostępnianie produktów dla młodzieży, organizowanie obozów treningowych, a także zapewnianie dostępu do boisk i klinik rehabilitacyjnych.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.