Hyundai wprowadza model IONIQ 5 [wideo]

To całkowicie elektryczny SUV.

Hyundai Motor Poland, importer i dystrybutor samochodów tej koreańskiej marki, wprowadza na rynek nowy model IONIQ 5. To całkowicie elektryczny SUV w gamie modeli tej marki. Jego ceny zaczynają się od 153 tys. zł, a nabywcy mogą liczyć na rządową dopłatę w wys. do 27 tys. zł. Jak podkreśla producent, brak sprzęgła oraz przekładni wpływa na niższe koszty eksploatacji, a ruszanie spod świateł jest błyskawiczne dzięki wysokiej wartości momentu obrotowego.

Kampania reklamowa prowadzona jest na outdoorze i w internecie. Billboardy z reklamami umieszczono m.in. przy drogach dojazdowych do wakacyjnych kurortów. Teraz rozpoczęła się główna część kampanii, która zakończy się z upływem września. Za planowanie i zakup mediów oraz przygotowanie kreacji digital i OOH odpowiada dom mediowy Havas Media.

Maciej Burlikowski 1723 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.