Victoria Abramova na czele Mars Polska

Zastąpiła Macieja Wysockiego na stanowisku prezesa zarządu.

Victoria Abramova została nową prezes zarządu Mars Polska, odpowiedzialną za segment Mars Wrigley, zastępując na tym stanowisku Macieja Wysockiego, związanego z firmą od 18 lat.

Abramova ma ponad 19-letnie doświadczenie w obszarach sprzedaży, marketingu oraz zarządzania, zdobyte w sektorze FMCG na różnych rynkach. Karierę rozpoczęła od pracy w L'Oréalu, w którym po kilku latach została dyrektorem generalnym działu Active Cosmetics w Rosji. W 2014 r. dołączyła do Mars Central Eurasia & Belarus jako dyrektor kategorii czekolady i produktów dla zwierząt domowych. W 2017 r. została dyrektorem zarządzania kategorią i marketingu w Mars Wrigley w Wielkiej Brytanii.
 
-  Patrzę na polski rynek jak na miejsce, gdzie czekolady, batony, lody, gumy i miętusy - a więc wszystko, co oferuje Mars Wrigley - mają fantastyczne perspektywy wzrostu - mówi Abramova.

Podczas swojej 18-letniej kariery w Mars Wrigley Maciej Wysocki zajmował różne stanowiska w obszarach sprzedaży, rozwoju biznesu i zarządzania w Polsce, Europie i na globalnych rynkach wschodzących. Przez ostatnie lata był również odpowiedzialny za koordynację działań wszystkich biznesów Mars Inc. w Polsce.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.