90 ekspertów oceni projekty PR w konkursie Złote Spinacze

Przewodniczącym jury został Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX.

Ponad 90 ekspertów znalazło się w jury konkursu Złote Spinacze 2021, którego organizatorem jest Związek Firm Public Relations. Projekty oceniać będzie sześć grup jurorskich. Przewodniczącymi poszczególnych grup zostali Monika Kaczmarek-Śliwińska z Uniwersytetu Warszawskiego, Agnieszka Kępińska-Sadowska z Mondelez International, Małgorzata Mejer z Procter & Gamble, Marta Pokutycka-Mądrala z Nationale-Nederlanden, Łukasz Malczewski z D*fusion communication oraz Mariusz Wawer z 3M. Przewodniczącym jury 19. edycji konkursu został Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX.

W gronie jurorów znaleźli się  praktycy i eksperci branży PR, przedstawiciele organizacji biznesowych i pozarządowych, mediów oraz środowiska akademickiego.

Do tegorocznej edycji Złotych Spinaczy można się zgłaszać do 2 września w drugim terminie i do  9 września w trzecim, ostatecznym terminie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.