Getin Bank zmienia format komunikacji reklamowej [wideo]

Nowy format opracowała agencja Heart & Brain.

Getin Bank (Getin Noble Bank) rozpoczął kampanię reklamową kredytu gotówkowego, która jest jednocześnie premierą jego nowego formatu komunikacji reklamowej. Ma ona podkreślić jakość obsługi i wygodę dla klientów. Uosobieniem będą nowi bohaterowie marki - profesjonalni bankowcy, którzy pomagają klientom w razie potrzeby, jednocześnie nie ingerując w ich życie. Zajmują w nim mniej więcej tylko tyle miejsca co smartfon z aplikacją bankową.

- Z punktu widzenia klienta jakość obsługi przejawia się przede wszystkim w odczuwanej wygodzie korzystania z usług oraz w sprawności działania banku. Z kolei po stronie banku za tym wszystkim stoją ludzie – pracownicy, którzy codziennym zaangażowaniem i pracą dbają o tę jakość. Nasz nowy format reklamowy pozwolił nie tylko w kreatywny sposób połączyć wszystkie te elementy, ale także wyraźnie odróżnić się od reklam innych instytucji finansowych – przekonuje Łukasz Penszko, dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej Getin Noble Banku.

Nowy format reklamowy opracowała agencja Heart & Brain. Za produkcję spotów i organizację sesji zdjęciowej odpowiada dom produkcyjny Houdini Film. Spoty wyreżyserował Marcin Serafin, a zdjęcia do materiałów zrealizował Szymon Świętochowski. Za planowanie i zakup mediów oraz realizację działań performance odpowiada dom mediowy Spark Foundry we współpracy z Performics. Za projekty materiałów drukowanych oraz materiały online odpowiada sam bank.

Kampania będzie prowadzona w telewizji (emisje spotów zaplanowano do końca września) oraz w internecie.

Maciej Burlikowski 1735 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.