MED24 - nowa platforma telemedyczna

Ambasadorką oraz współudziałowcem nowej platformy telemedycznej została Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na polskim rynku usług telemedycznych zadebiutowała nowa platforma – MED24, oferująca nowoczesne rozwiązania dla pacjentów poszukujących bezpiecznego, szybkiego i prostego dostępu do konsultacji lekarskich. Dzięki platformie można skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej z każdego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę.

Do dyspozycji użytkowników jest 60 lekarzy, 40 specjalizacji oraz dyżurni lekarze dostępni 24 godziny na dobę. W MED24 znajduje się szeroki wybór specjalistów, także wąskich dziedzin, oraz specjalistów chorób dziecięcych. Kontakt z lekarzami odbywa się za pomocą rozmowy telefonicznej, czatu, SMS-a lub łączenie wideo. MED24 gwarantuje otrzymania e-recepty, e-zwolnienia lekarskiego oraz e-skierowania na badania. Wszystkie usługi realizowane są 24 godziny na dobę. Dostępna jest zarówno wersja mobilna, jak i webowa aplikacji (www.med-24.com.pl). Za pośrednictwem platformy MED24 można zamówić wszystkie badania laboratoryjne krwi, z pobraniem w domu pacjenta, dostępne w ofercie sieci laboratoriów medycznych Diagnostyka.pl. Wyniki przesyłane są na maila pacjenta zazwyczaj w ciągu 24 godzin od pobrania.

Właścicielem platformy jest polsko-szwedzki holding MED24 Sp. z o.o., w którym udziały mają polska spółka Golden Media Polska oraz szwedzka spółka Understandit AB. Prezesem jest Grzegorz Piekarski, a dyrektorem zarządzającym Małgorzata Gratys. Stanowisko dyrektora medycznego objął Łukasz Durajski, pediatra in spe, ekspert wakcynologii i medycyny podróży. Ambasadorką oraz współudziałowcem nowej platformy telemedycznej MED24 została Małgorzata Rozenek-Majdan.

– Po kilkunastu latach bardzo udanej współpracy przy projektach telewizyjnych i medialnych z moimi szwedzkimi przyjaciółmi Olle Langeniusem i Örjanem Sernerem, jak również z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Łukaszem Durajskim postanowiliśmy połączyć nasze siły i powołać nową spółkę, której udziałowcami zostały m.in. wspomniane osoby. Korzystając ze skandynawskiego know-how oraz doświadczenia Szwedów w działaniach na rzecz rozwoju telemedycyny, wsparcia kapitałowego szwedzkich i polskich inwestorów, jak również z kreatywności polskich partnerów, powstała nasza pierwsza w portfolio inwestycyjnym firma z branży MedTech – mówi Grzegorz Piekarski, prezes.

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.