Marcin Zaborski dziennikarzem TVN24

Do zespołu stacji informacyjnej dołączy od września. Przez ostatnie pięć lat związany był z RMF FM.

Marcin Zaborski od września dołączy do zespołu TVN24. Dziennikarz, znany m.in. z wywiadów radiowych, w sobotnie poranki po godzinie 9.00 rozmawiać będzie z politykami. Pierwszą rozmowę Zaborskiego będzie można obejrzeć 4 września. Poza cotygodniowymi wywiadami, dziennikarz dołączy także do prowadzących niedzielne debaty w TVN24 poświęcone sprawom społecznym i politycznym.

Marcin Zaborski przez ostatnie pięć lat pracował w stacji RMF FM, gdzie przeprowadzał wywiady z politykami. Dziennikarz był także związany przez kilkanaście lat z Programem III Polskiego Radia i programem "Salon polityczny Trójki". Ponadto prowadził "Cafe Historia" w TVP Historia oraz pisał artykuły do "Dziennika Gazety Prawnej" i "Newsweek – Psychologia". Jest doktorem nauk humanistycznych, politologiem, adiunktem w Instytucie Nauk Społecznych i w Katedrze Dziennikarstwa Uniwersytetu SWPS. Zaborski jest też autorem książek: "Biuro Myśli Znalezionych", "Lato '39. Jeszcze żyjemy" oraz – wraz z Magdą Umer – "Piekielna nieobecność. Opowieść o przyjaźni z Zuzią Łapicką".

Piotr Machul 379 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.