Walk Creative z nową kampanią dla Vision Express [wideo]

Za reżyserię spotu odpowiada Tomasz Knitell, a za zdjęcia Mateusz Dziekoński.

Walk Creative oraz Szut Szut Studio zrealizowały wspólnie kolejną kampanię dla marki Vision Express (brytyjska sieć sklepów z okularami i soczewkami kontaktowymi). Bohaterem kampanii "Ile lat, tyle zniżki + 100 zł" został Andrzej Rybiński,
piosenkarz i kompozytor, oraz jego przebój "Nie liczę godzin i lat". Agencja Walk Creative opracowała koncept kreatywny, Szut Szut Studio odpowiada natomiast za produkcję spotów.

Kampanię można zobaczyć zarówno w telewizji, jak i w internecie. Jest także wspierana działaniami w kanałach social media, radiu oraz OOH. Za reżyserię spotu odpowiada Tomasz Knitell, a za zdjęcia Mateusz Dziekoński. Postprodukcją oraz udźwiękowieniem zajęło się studio Lunapark. Autorem fotografii do kampanii KV został Daniel Korzewa.

Katarzyna Kacprzak 690 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.