"You Can Dance - Nowa Generacja" wśród nowości jesiennych TVP2

Dwie główne anteny TVP stawiają na rozrywkę i seriale.

\"Remiza"
\"Remiza"
Wśród nowości Telewizji Polskiej przygotowanych na jesień br. jest show taneczne "You Can Dance – Nowa Generacja". Program emitowany będzie w TVP2 w piątki o godz. 20:00 (od 10 września). Uczestnikami programu będą dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Uczestnicy swoją przygodę zaczną od występów w odcinkach castingowych, a najlepsi przejdą do kolejnego etapu, czyli do akademii, w ramach której 55 młodych tancerzy będzie trenować z utytułowanymi choreografami. Akademię ukończy 16 najzdolniejszych uczestników, którzy trafią do odcinków studyjnych. Taneczne występy najmłodszych ocenią jurorzy: Klaudia Antos, Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola, przewodniczący jury. Polską edycję "You Can Dance - Nowa Generacja" poprowadzą Ida Nowakowska-Herndon i Roksana Węgiel.

W rozrywkowej ofercie TVP 2 znajdzie się też kolejna edycja "The Voice of Poland" (sobota, godz. 20:00, od 11 września). Rozrywkowym hitem TVP1 ma być 8. sezon programu "Rolnik szuka żony" (niedziela, godz. 21:15, od 19 września). Nowością serialową tej anteny będzie "Remiza" (poniedziałek – piątek, godz. 18:20, 60 odcinków, od 6 września). Bohaterami produkcji są strażacy OSP.

W ramówce Jedynki pozostają seriale: "Wojenne dziewczyny", "Klan", "Leśniczówka", "Na sygnale" (emisja 2 razy w tygodniu w TVP1, powtórki w TVP2), "Ojciec Mateusz" i "Komisarz Rex". Serialowy trzon TVP2 stanowić będą niezmiennie: "M jak miłość", "Barwy szczęścia" oraz "Na dobre i na złe". Na obu antenach wzmocniona zostanie oferta seriali zagranicznych zarówno w paśmie wczesnowieczornym, jak i nocnym.

Piotr Machul 383 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.