"Vogue" w odświeżonej formule

Wrześniowy numer to pierwszy projekt nowej naczelnej tytułu Iny Lekiewicz.

Wrześniowe wydanie magazynu "Vogue", który dzisiaj ukazał się na rynku, ma odświeżoną formułę opracowaną pod kierownictwem nowej naczelnej tytułu Iny Lekiewicz. Opracowano nowy layout, szatę graficzną (odpowiadał za nią dyrektor artystyczny Łukasz Aksamit) oraz zmieniono układ stron.

Wrześniowy numer stanowi część wspólnego projektu międzynarodowych edycji „Vogue’a”, które są opracowane pod hasłem "New Beginnings”. Zgodnie z ideą redaktor naczelnej amerykańskiego "Vogue" Anny Wintour, zdjęcia umieszczone na okładkach wszystkich wydań powstały o wschodzie słońca, by symbolicznie podkreślić wiarę w to, że "nowy początek jest pełen światła i nadziei".

Bohaterką polskiej edycji została modelka Maja Zimnoch, którą sfotografował Andrew Jacobs. Wrześniowy numer zawiera cztery okładki, na trzech z nich jest Zimnoch. Tekst do sesji okładkowej o modzie po pandemii przygotował Michał Zaczyński.

Niebawem ogłoszeni zostaną nowi współpracownicy. Wydawcą magazynu "Vogue Polska" jest spółka Visteria założona przez Kasię Jordan Kulczyk.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.