Anna Brajbisz communications & business directorem w Zenith

Po trzech latach w Caracie wraca do agencji należącej do Publicis Groupe.

Anna Brajbisz wraca do agencji Zenith (Publicis Groupe) po trzyletniej przerwie i obejmie stanowisko communications & business directora. Dotychczas pracowała na stanowisku client partnera w domu mediowym Carat (Dentsu). W Zenith ponownie stanie na czele jednego z naszych multikompetencyjnych zespołów
klienckich.

Anna Brajbisz z branżą marketingową związana jest od ponad 14 lat. Najbogatsze doświadczenie ma w sektorach: kosmetycznym, FMCG i finansowym, a zdobyła je, pracując dla takich firm jak między innymi: L’Oréal, Unilever, Carlsberg, Zott, Kraft, Adidas, Millennium i Mastercard. W Caracie jako strategiczny partner biznesowy klientów odpowiadała za koordynację pracy jednego ze zintegrowanych zespołów klienckich. W przeszłości była już związana z Zenith Polska (2018), a także z agencjami PHD (Omnicom) oraz UM (Mediabrands).

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.