Mariusz Smolarek nowym redaktorem naczelnym Radia Zet

Marcin Bąkiewicz objął stanowisko p.o. redaktora naczelnego i dyrektora programowego Antyradia, a Dariusz Staniak - redaktora naczelnego i dyrektora programowego Chillizet.

W związku z rezygnacją (ze względów osobistych) Michała Celedy ze stanowiska redaktora naczelnego Radia Zet jego obowiązki przejął Mariusz Smolarek (na zdjęciu), który jednocześnie przestał pełnić funkcje redaktora naczelnego i dyrektora programowego Antyradia i Chillizet. Celeda nie rozstaje się z firmą - po kilkumiesięcznym urlopie ma wrócić w nowej roli.

Konsekwencją powyższej zmiany jest powołanie Marcina Bąkiewicza na p.o. redaktora naczelnego i dyrektora programowego Antyradia. Nową funkcję będzie łączyć z dotychczasową - dyrektora muzycznego stacji, którym jest od 2016 r. W Chillizet funkcję redaktora naczelnego i dyrektora programowego objął Dariusz Staniak, pozostając jednocześnie dyrektorem muzycznym. Staniak był już redaktorem naczelnym Chillizet w latach 2015-2017. W maju 2020 r. wrócił do stacji jako dyrektor muzyczny.

Mariusz Smolarek był redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym Antyradia od 2015 r., a od początku 2020 r. jednocześnie redaktorem naczelnym i dyrektorem programowym Chillizet. Z Antyradiem związany jest od 2005 r. - najpierw trafił do katowickiej redakcji tej stacji, trzy lata później awansował na szefa oddziału katowickiego, a w 2013 roku przeniósł się do Warszawy, obejmując stanowisko szefa anteny Antyradia. Przed dołączeniem do Antyradia pracował w Radiu Live w Częstochowie, RMF FM i Radiu Złote Przeboje. Radiową karierę rozpoczął w 1995 r.,

Paweł Piasecki 978 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.