Zofia Bugajna-Kasdepke w jury konkursu Davos Digital Awards

Celem konkursu Davos Digital Awards jest wyłonienie najlepszych światowych projektów digital.

Zofia Bugajna-Kasdepke, vice president i founding partner SEC Newgate CEE, znalazła się w gronie jurorów konkursu Davos Digital Awards, którego inicjatorem jest  World Communications Forum Association, organizator światowego forum profesjonalistów branży komunikacyjnej. 

Zgłoszenia do Davos Digital Awards oceniane będą przez międzynarodowy panel sędziowski złożony z ekspertów z ponad 10 krajów pod przewodnictwem Rui Martinsa, szefa kampanii krajowych Komisji Europejskiej dla Portugalii. Jury rozważy innowacyjność i skuteczność kampanii digitalowych, wskaże też na liderów tego obszaru na świecie w takich kategoriach jak: Najlepsza kampania digitalowa, Najlepsza firma prowadząca kampanie cyfrowe, Digital Guru of 2021.

- Uczestnictwo w Davos Digital Awards jest wyjątkową okazją do przeglądu najlepszych projektów digitalowych z całego świata – od kampanii viralowych po komunikację opartą na danych i nie tylko – mówi Maxim Behar, prezes World Communications Forum Association. 

Deadline na zgłoszenia do konkursu upływa 10 października br.

WCFA to globalna organizacja ekspertów ds. komunikacji z siedzibą w Davos w Szwajcarii. Stowarzyszenie zrzesza praktyków branży, m.in. właścicieli agencji, menedżerów zarządzających komunikacją w firmach oraz świat akademicki.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.