Justyna Żak wzmacnia zespół Httpool Polska

Przechodzi ze Ströer Media.

Do zespołu Httpool Polska dołącza Justyna Żak, obejmuje stanowisko multiplatform client partnera. W zakresie jej kompetencji znajdzie się wsparcie sprzedaży kampanii na kilku platformach: Snapchat, TikTok, Brainly oraz na ostatnio wprowadzonej do oferty Httpool Polska – TripAdvisor. Httpool jest strategicznym partnerem reklamowym czołowych platform społecznościowych na całym świecie, takich jak m.in. LinkedIn, Twitter, Snapchat, Spotify, TikTok, Brainly, Facebook czy Tripadvisor.

Justyna Żak ma 15-letnie doświadczenie w branży mediowo-marketingowej. Karierę zawodową rozpoczynała w 2006 r. od pracy w sieciowych agencjach PR – Edelman Polska i Euro RSCG Sensors (odpowiednio na stanowiskach account executive i communications managera), następnie pracowała w banku BGŻ (jako starszy specjalista ds. relacji z mediami). W latach 2011-2013 była kierownikiem działu promocji i public relations w Teatrze Muzycznym Roma, a w latach 2014-2017 pracowała jako specjalista ds. sprzedaży w Biurze Reklamy TVP SA w zespole ds. sponsoringu i projektów specjalnych. Do Httpool przechodzi z firmy Ströer Media, gdzie pracowała przez ostatnie cztery lata, na stanowisku senior sales managera.

Katarzyna Kacprzak 670 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.