Cezary Sokół i Michał Kisiel awansowali w Gamesecie

Ponadto do zespołu sales & strategy dołączył Paweł Sakowicz, który objął stanowisko sales managera.

Cezary Sokół i Michał Kisiel, dotychczas junior talent managerowie, awansowali na stanowiska talent managerów w agencji gaming marketingu Gameset (grupa LTTM). Ponadto do zespołu sales & strategy dołączył Paweł Sakowicz, który objął stanowisko sales managera.

Cezary Sokół przed dołączeniem do zespołu Gamesetu pracował jako menedżer w branży muzycznej. Obecnie współpracuje z twórcami zrzeszonymi w sieci partnerskiej Gamesetu, m.in. Kaluchem, Sheo i Kushim. Zajmuje się także realizacją kampanii promocyjnych dla klientów we współpracy z twórcami.

Michał Kisiel karierę jako menedżer twórców rozpoczął w 2020 r. w Gamesecie. Aktualnie odpowiedzialny jest za współpracę z twórcami zrzeszonymi w sieci partnerskiej agencji – są to głównie kanały związane z grą "Minecraft", m.in. Dealereq, Tritsus czy Doknes. Współpracuje też z innymi influencerami z różnych platform, m.in. streamerkami Brunecią czy Lempiank. Wraz ze swoimi twórcami zajmuje się realizacją kampanii promocyjnych dla klientów.

Paweł Sakowicz jest odpowiedzialny za rozwój biznesu agencji i pozyskanie klientów. Wcześniej pracował jako sponsorship manager w agencji marketingu sportowego SportFive. Sakowicz raportuje do teamleaderki Karoliny Kisły.
Katarzyna Kacprzak 670 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.