Lisek dowozi coraz dalej. Nie tylko w stolicy

Aplikacja mobilna do zamawiania zakupów i jeden z młodszych graczy na rynku dowozów właśnie pojawiła się w kolejnej dzielnicy Warszawy - Pradze Północ, a także w Piasecznie.

Tym samym usługa Lisek.app w stolicy dostępna jest już w 11 dzielnicach. Są to: Wilanów, Ursynów, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Wola, Chrzanów, Bemowo, Bielany oraz Żoliborz.

Aplikacja jednak nie poprzestaje na rozwoju tylko na warszawskim rynku i zatacza coraz szersze kręgi. Lisek jest już i dostarcza zakupy w 10 minut - czym się chwali - także w Piasecznie oraz Krakowie. A w planach są kolejne miasta.

Aplikacja jest darmowa. Dostawa kosztuje 2,99 zł, a przy zamówieniu powyżej 50 zł jest gratis. Lisek oferuje też regularnie promocje; jeśli klient zapisze się na firmowy newsletter, będzie dostawał zniżkowe kody. Przy zamówieniu powyżej 100 zł klient dostaje 10% zniżki na cały koszyk.

Zamówienie można złożyć codziennie od 8:00 do 23:00. Co więcej i co ważne w obliczu planów ograniczenia możliwości działania w niedziele przez placówki pocztowe, Lisek dostarcza zakupy także w niedziele niehandlowe.

Aplikację można pobrać z AppStore oraz Google Play.
 
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.