T-Mobile pozwoli na zmianę serwisu streamingowego co miesiąc w jednej cenie

Na razie można wybierać pomiędzy: HBO Go, Tidal, Legimi, Polsat Box Go i Eleven Sports.

Firma telekomunikacyjna T-Mobile Polska (Deutsche Telekom) postanowiła pomóc swoim abonentom zainteresowanym ofertą różnych serwisów streamingowych. Otóż teraz co miesiąc (co 30 dni) mogą oni dowolnie zmieniać serwisy z dostępnych: HBO Go, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (pakiety: Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports bez zmiany ceny. Taka wygoda dostępna jest jednak tylko dla abonentów droższych taryf 5G. Wybór innego serwisu jest prosty - robi się to za pomocą aplikacji "Mój T-Mobile".

Ofertę wspiera kampania reklamowa pt. "Rozrywka uwolniona" prowadzona w telewizji, kinie i internecie (w tym w mediach społecznościowych) oraz w sieci sprzedaży operatora. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC – Grupa Publicis, a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Operator zapowiada, że wkrótce lista dostępnych serwisów zostanie powiększona.

Maciej Burlikowski 1723 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.