Eliza Olczyk powraca do redakcji "Wprost"

Zespół wzmacniają również dziennikarka Katarzyna Świerczyńska i Klaudia Zawistowska, redaktorka SEO.

Po  półtorarocznej przerwie do redakcji "Wprost” (PMPG Polskie Media) dołączyła publicystka i dziennikarka polityczna Eliza Olczyk. Związana z tygodnikiem "Wprost" w latach 2015-2020, ostatnio współpracowała z redakcją. Eliza Olczyk publikowała w "Życiu Warszawy”, "Rzeczpospolitej” i "Dzienniku Polska-Europa-Świat”. Co środę prowadzi poranne pasmo publicystyczne w Polskim Radiu 24, a prowadzone przez nią wywiady publikowane są w magazynie "Plus Minus”.

Do redakcji zdrowie.wprost.pl dołączyła Katarzyna Świerczyńska. Wcześniej związana m.in. ze szczecińską "Gazetą Wyborczą”, "Dziennikiem Polska-Europa-Świat” i Radiem Szczecin, gdzie współprowadziła cotygodniową audycję na żywo "Aktywna Sobota”. Publikowała we "Wprost”, "Newsweeku”, "Focusie” i Magazynie TVN.24.pl.

Do "Wprost” dołączyła również Klaudia Zawistowska, obejmując rolę redaktora SEO. Wcześniej była związana z Wirtualną Polską.

Wprost.pl w sierpniu br. miał 6,7 mln użytkowników (RU) generujących ponad 85 mln odsłon (źródło: Gemius/PBI).

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.