Krzysztof Dłużniewski będzie odpowiadać za strategię marketingową Jokr w Polsce

Przez ostatnie lata pracował w Mondelēz International.

Krzysztof Dłużniewski został nowym senior marketing managerem w Jokr, dynamicznie rozwijającej się aplikacji q-commerce umożliwiającej codzienne zakupy z dostawą w 15 minut. Będzie odpowiadał za strategię marketingową firmy w Polsce.

Dłużniewski przez większość dotychczasowej kariery zawodowej związany był z Mondelēz International, gdzie ostatnio jako brand manager odpowiadał za działania dla marek Milka, Alpen Gold i Nussbeisser. Wcześniej rozwijał w Polsce oraz krajach bałtyckich ciastka z portfolio takich marek jak TUC, Belvita, Barni (Lubisie) oraz Milka. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (księgowość i finanse) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (stosunki międzynarodowe).

Jokr, firma założona w 2021 r. z siedzibą w Nowym Jorku, działa obecnie w trzech miastach europejskich (oprócz Warszawy także w Wiedniu i Berlinie). Uzyskała 170 milionów finansowania w rundzie A. W gronie inwestorów wspierających Jokr są fundusze GGV Capital, HV Capital, Balderton Capital i Tiger Global Management.

Paweł Piasecki 967 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.