MMP High Five - pięciu kreatywnych na nowe czasy

Z okazji pięćsetnego wydania magazynu szukamy młodych osobowości, które będą miały wpływ na obraz branży przez kolejne 500 numerów "Media Marketing Polska".

Na łamach naszego magazynu przez ostatnie 25 lat przewinęły się tysiące osób, jako bohaterowie okładek, wywiadów, cytatów, niusów, jako autorzy tekstów, opinii i komentarzy. Wiele wybitnych osób honorujemy co roku w ramach naszych raportów.

Tym razem chcemy spojrzeć w przyszłość i wyróżnić osoby młode, których być może nie mieliśmy jeszcze okazji poznać, a które przez kolejne 500 wydać "MMP" będą mieć wpływ na branżę.

W ramach projektu MMP High Five zaprezentujemy piątkę młodych kreatywnych. Nie chodzi tu jedynie o ich nagrodzenie, wyróżnienie, ale przede wszystkim przedstawienie naszym Czytelnikom ich poglądów na temat przyszłości rynku reklamowego i przedstawienie ich prac, projektów.

Określenie "kreatywni" traktujmy szeroko, szukamy nie tylko pracowników działów kreacji, ale także specjalistów z domów mediowych, młodych marketerów czy osób z branży produkcji filmowej i świata digital.

Redakcja ma już swoje kandydatury, ale liczymy na Czytelników. Liczymy, że agencje, domy mediowe i marketerzy będą nam nadsyłać swoje propozycje do MMP High Five. A oto szczegóły projektu:

  • Kandydatami do wyróżnienia mogą być osoby z branży reklamowej i marketingowej, które do końca tego roku nie skończą 35 lat. 
  • Szukamy przedstawicieli działów kreacji, account, specjalistów z domów, mediowych, marketerów i ludzi mediów – konkretna specjalizacja nie jest barierą, ważny jest dotychczasowy dorobek, osobowość i wizja. Freelancerzy też są mile widziani. 
  • Zgłoszenia kandydatów agencje i firmy mogą przesyłać do 15 listopada 2021 r. Zgłaszać się mogą także sami zainteresowani. Do zgłoszeń służy formularz. Możecie kontaktować się z nami także innymi kanałami, dzwonić, mailować czy przez naszego Facebooka.
  • Finałową piątkę wybiera redakcja "MMP", która także ma możliwość dołączania własnych kandydatur.
  • Ogłoszenie wyników, rozmowy, sesja zdjęciowa i prezentacja prac jest przewidziana w świątecznym wydaniu "MMP", czyli numerze 1/2022.

Zapraszamy do kreacji :-)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.