Tok FM z nowym podcastem Najsztuba i Pytlakowskiego o polskiej mafii

Dwa pierwsze odcinki "Mafii po polsku" pojawią się w południe 18 października na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.

Autorami podcastu "Mafia po polsku", poświęconego latom 90. ubiegłego stulecia, gdy krwawe porachunki Wołomina i Pruszkowa były na czołówkach gazet, są dziennikarz śledczy "Polityki" Piotr Pytlakowski i współpracujący z Tok FM Piotr Najsztub, gospodarz poniedziałkowej audycji „Prawda nas zaboli”. 18 października o godz. 12 na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM pojawią się dwa pierwsze odcinki serii, z czego pierwszy będzie dostępny dla wszystkich internautów. Drugi i kolejne odcinki (łącznie 11) publikowane sukcesywnie co poniedziałek będą dostępne dla subskrybentów płatnego serwisu Tok FM Premium. Nowi użytkownicy, zainteresowani m.in. podcastem "Mafia po polsku", mogą skorzystać z oferty promocyjnej pozwalającej na korzystanie z biblioteki podcastowej Tok FM za 1 zł przez pierwszy miesiąc.

Paweł Piasecki 932 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.