Koncert transmitowany online z okazji premiery Listy Piosenek 357 w nowej formule

29 października zostanie zaprezentowanie pierwsze zestawienie piosenek wybranych przez słuchaczy Radia 357 głosujących online, a nie - jak dotychczas - na kartkach pocztowych.

“Lista jest tylko jedna” - to hasło promujące nową formułę "Listy Piosenek 357" - jednej z najbardziej lubianych audycji w ramówce Radia 357. W każdy piątek o godz. 19 prowadzi ją Marcin Łukawski.

- 22 października zrobimy ostatnią audycję w dotychczasowej formule. Będzie to podsumowanie wszystkich czterdziestu notowań “Listy na kartki”. Zaprezentujemy utwory, które od stycznia cieszyły się największą popularnością wśród słuchaczy. W ten sposób zamkniemy ten etap i otworzymy nowy. Kolejne notowanie będzie miało nr 1 i zostanie wyłonione w całości przez społeczność Patronów, głosujących po raz pierwszy online. Wyniki zaprezentujemy 29 października - mówi Marcin Łukawski.

W ramach promocji nowej Listy Piosenek 357 ekipa Radia 357 organizuje specjalny koncert dla słuchaczy transmitowany online. Organizacja wydarzenia - jako formy podziękowania twórcom Listy Przebojów Trójki - została zapowiedziana na samym początku zbiórki środków na uruchomienie Radia 357 na platformie Patronite.pl. Koncert poprowadzą dziennikarze Radia 357 - Katarzyna Borowiecka, prowadząca audycję "ekranizacja" i wspomniany wyżej Marcin Łukawski (na zdjęciu powyżej), a na scenie pojawią się Daria Zawiałow, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski oraz Ewa Bem. Andrzej Smolik, autor oprawy muzycznej Radia 357, przygotował na tą okazję nowe aranżacje znanych piosenek. Do sfinansowania kameralnego koncertu - na żywo obejrzą go  twórcy i przyjaciele Listy oraz mecenasi i Patroni, którzy wybrali próg wsparcia powyżej 1 tys. złotych - pozyskano Santander Bank Polska i Otodom. 

Radio 357 ma na dzień 18 października 34237 patronów, którzy wsparli stację łączną kwotą ponad 7,46 mln złotych. Kwota miesięcznego wsparcia przekracza obecnie 689 tys. zł.

Paweł Piasecki 979 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.