Breuninger wchodzi na polski rynek

Niemiecka firma zaoferuje początkowo podobny asortyment produktów z obszaru mody i urody, jak w otwartych wcześniej sklepach internetowych w Austrii i Szwajcarii.

Po wejściu cztery lata temu na austriacki rynek, a w 2019 r. na szwajcarski, niemiecki modowo-lifestyle'owy sklep internetowy Breuninger w październiku 2021 r. rozszerza swoją działalność na Polskę. Na stronie www.breuninger.com/pl pojawią się artykuły ok. 1,5 tys. międzynarodowych marek designerskich oraz wyselekcjonowanych firm debiutujących na rynku. Na początku oferowany będzie podobny asortyment artykułów z kategorii moda, uroda i lifestyle jak w e-sklepach Breuninger w Austrii i Szwajcarii. W przyszłości oferta ma zostać dopasowana do potrzeb polskiego klienta. Pod koniec br. w sklepie udostępnione zostaną popularne w Polsce systemy płatności online Przelewy24 i Blik. Zamówienia będą wysyłane z centrum logistycznego w Sachsenheim, w pobliżu głównej siedziby firmy w Stuttgarcie. Dostawa ma trwać od trzech do pięciu dni roboczych.

Oferująca artykuły modowe i lifestyle'owe firma E. Breuninger GmbH & Co. została założona w 1881 r. przez Eduarda Breuningera. Sklep internetowy breuninger.com został uruchomiony w Niemczech w 2008 r.

Paweł Piasecki 797 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.