Dawid Pożoga nowym CMO Rankomat.pl

Przez ostatnie trzy lata związany był z Zalando.

W październiku Dawid Pożoga dołączył do zespołu zarządzającego porównywarki ubezpieczeń Rankomat.pl, obejmując stanowisko szefa marketingu (chief marketing officer). Będzie odpowiedzialny za nadzór nad wszystkimi działaniami departamentu marketingu, opracowanie strategii marketingowej i jej egzekucję, poprawę customer experience oraz wzrost biznesu.

Przez ostatnie trzy lata Pożoga pracował w niemieckiej platformie modowo-lifestyle'owej Zalando, początkowo jako marketing lead i regional lead na rynku polskim i czeskim, a od 2021 r. na stanowisku head of marketing, na którym odpowiadał m.in. za uruchomienie platformy na nowych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Współtworzył m.in. takie kampanie jak „Wymień ubrania po ex”, „Clothes reborn with pride” i „Dla ciebie, dla niego, dla nas". Przed dołączeniem do Zalando pracował jako business director w MediaCom oraz global marketing & communications manager w CI Games.

Rankomat.pl, największa w Polsce porównywarka ubezpieczeń, działa od 2008 r. Oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych, nieruchomości oraz na życie oferowanych przez prawie 30 marek, porównuje także m.in. lokaty bankowe, kredyty 19 banków oraz oferty telefonów i operatorów telefonii komórkowej (pod submarką komorkomat.pl). 

Paweł Piasecki 797 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.