Żabka Jush: startuje pilotaż ekspresowych dostaw

Nowa aplikacja rusza w ramach niedawno powołanego start-upu Lite e-Commerce.

Niedawno powołany w ramach Grupy Żabka start-up Lite e-Commerce rusza 21 października br. z pilotażem usługi ekspresowej dostawy produktów zamawianych za pomocą aplikacji Jush. Z zakupów początkowo będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy w wybranych rejonach (Śródmieście, Stara Ochota, Wola, Ursynów). Obecnie aplikacja działa tylko na iPhone'ach, w listopadzie br. ma być dostępna wersja na znacznie powszechniejsze w Polsce urządzenia z Androidem. Usługa będzie poszerzana o kolejne dzielnice stolicy, a z czasem o inne miasta. Docelowo cały proces, od złożenia zamówienia do przybycia kuriera, ma trwać do 15 minut. Konsumenci mogą wybierać spośród 1,3 tys. produktów, w tym dostępnych w sklepach Żabka.

Lite e-Commerce to to spółka odpowiedzialna za tworzenie rozwiązań e-commerce w Grupie Żabka. Wraz z całym obszarem nowych technologii podlega Tomaszowi Blicharskiemu, wiceprezesowi grupy ds. rozwoju i dyrektorowi zarządzającemu Żabka Future.

 

Paweł Piasecki 797 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.