Agencja Opus B z partnerami przygotowała raport o współczesnej polskiej matce

Partnerzy projektu to dom mediowy MediaHub i Instytut Badań Pollster.

Agencja Opus B we współpracy z domem mediowym MediaHub i Instytutem Badań Pollster przygotowała raport na temat polskich matek. Kobiety posiadające dzieci to jedna z najbardziej popularnych grup docelowych, jakie wskazywane są przez marki w briefach marketingowych, bo to właśnie matki najczęściej podejmują decyzje zakupowe w swoich rodzinach.

Zdaniem pomysłodawców raport dowodzi, że współczesna matka ma wiele twarzy, boryka się z wieloma problemami (jak "mum shaming" czy wszechwiedzące "madki"). Z badania, które można znaleźć w raporcie wynika też, że aż 66% kobiet miewa myśli, że nie są dobrymi matkami. Eksperci podejmują również w raporcie temat milenijnych mam i ich podejścia do macierzyństwa oraz tego, jak kobiety posiadające dzieci konsumują media.

W raporcie swoimi opiniami podzielili się także marketerzy: Agnieszka Brańska, dyrektor marketingu i komunikacji, Aldi, Małgorzata Petru, ekspert ds. zarządzania karierami - diversity officer, Bank BNP Paribas i Agata Bonikowska, marketing director Frozen Division, Hortex.

Raport "O matko! W poszukiwaniu prawdy o współczesnej polskiej mamie" można bezpłatnie pobrać tutaj.

Partnerem medialnym raportu jest "Media Marketing Polska".

Piotr Machul 377 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.