Ogólnopolska kampania outdoorowa marki Yellow autorstwa CU

Za zaplanowanie kampanii oraz zakup nośników outdoorowych odpowiada dom mediowy Value Media.

Nowa kampania reklamowa należącej do firmy Citronex marki Yellow jest już obecna na billboardach w największych miastach Polski. Citronex to polski importer bananów, który sprowadza je z Ameryki Południowej i umieszcza w dojrzewalniach w Polsce, Rumunii oraz na Węgrzech. Banany następnie trafiają do największych sieci hipermarketów w Europie.

Autor kampanii – agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited – przygotował trzy kreacje reklamowe z hasłami: "Bananowa rewolucja", "Jejejeje! Jelołje! Jeloł! Jeloł!" oraz "Inne banany są zielone z zazdro".

Reklamy marki Yellow są obecne na Śląsku, w Trójmieście, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, we Wrocławiu i w Lublinie. Za zaplanowanie kampanii oraz zakup nośników outdoorowych odpowiada dom mediowy Value Media.

Katarzyna Kacprzak 602 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.