Zegar w centrum Warszawy odlicza czas do katastrofy klimatycznej

Akcję realizuje Screen Network.

Na ekranach Screen Network zainstalowanych w ścisłym centrum Warszawy pojawił się zegar, który transmituje odliczanie czasu do punktu krytycznego. Akcja stanowi odpowiedź na międzynarodową inicjatywę #ClimateClock – tworzoną przez aktywistów z całego globu. Pierwszy tego typu zegar uruchomiono w Nowym Jorku, podobne działają m.in. w Glasgow czy Seulu. Zegar wyświetlany na ekranie zainstalowanym przy hotelu Marriott, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego, odlicza dokładną liczbę lat, dni i godzin – w czasie rzeczywistym.

Screen Network ma duże doświadczenie w kampaniach społecznych i edukacyjnych. Regularnie angażuje się w inicjatywy na rzecz dobra publicznego. Stałe połączenie ekranów digital OOH z internetem daje możliwość natychmiastowej emisji istotnych komunikatów. Ekrany Screen Network to sieć licząca ponad 20 tys. nośników, które docierają aż do ponad 6 mln Polaków dziennie.

Katarzyna Kacprzak 701 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.