Paweł Tyszkiewicz przewodniczącym Effie Partner Council

Polski oddział na czele komitetu partnerów Effie.

Paweł Tyszkiewicz, dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR objął rolę przewodniczącego Effie Partner Council. Zdaniem organizacji funkcja ta podkreśla pionierski sposób myślenia SAR o rozwoju samego konkursu, ale także głębokie rozumienie współczesnej komunikacji marketingowej i potrzeby ciągłego poszerzania wiedzy branżowej. Poprzednio rola przewodniczącego komitetu partnerów Effie była w rękach Australii.

Rola przewodniczącego komitetu partnerów Effie, spójnie łączy się z powołaną w tym roku Radą Edukacyjną SAR (ciało o charakterze doradczo-konsultacyjnym, inicjujące i integrujące projekty edukacyjne SAR), której Paweł Tyszkiewicz jest członkiem. To połączenie funkcji pozwoli na międzynarodową wymianę know-how, promowanie strategii SAR = wiedza i w efekcie wpływ na rozwój globalny Effie.

Więcej o nowej roli polskiego oddziału Effie podczas Gali Effie Awards 26 października w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

Piotr Machul 346 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.