Glovo dostarczy dania i produkty spożywcze z IKEA

W ramach współpracy obu firm ruszyły testowe dostawy w wybranych miastach Polski. Obejmą dania restauracyjne i produkty ze Szwedzkich Sklepików.

Produkty z restauracji IKEA w wybranych miastach Polski będą dostępne w kategorii “Jedzenie” w aplikacji mobilnej Glovo - obecnie trwają testy usługi. W pierwszym etapie z dostaw skorzystają mieszkańcy Krakowa, Katowic, Lublina i Poznania w wybranych strefach, a w listopadzie - mieszkańcy wybranych dzielnic Warszawy. Kurierzy Glovo dostarczą wybrane pozycje dostępne w menu restauracyjnym oraz szwedzkim sklepiku IKEA.

Zamówienia dostarczane będą w ekologicznych opakowaniach, w godzinach pracy poszczególnych sklepów IKEA. Muszą być dostosowane do rozmiarów plecaka dostawczego kuriera: 40 x 40 x 30 cm.

Paweł Piasecki 1016 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.