Michał Jasiński został managing directorem UM

Justyna Mazur wraca na stanowisko chief client relations officera w grupie Mediabrands.

Michał Jasiński awansuje na stanowisko managing directora agencji UM, należącej do grupy Mediabrands. Ostatnio zarządzał zespołem UM Thrive do obsługi Nestle Polska. Obejmując nowe stanowisko, będzie raportował bezpośrednio do Justyny Mazur, która czasowo zarządzała zespołem UM. Obecnie Mazur skupi się na swoich pierwotnych zadaniach, wracając na stanowisko chief client relations officera w grupie Mediabrands.

W związku z awansem Jasińskiego na początku listopada br. do zespołu UM Thrive dołączy Piotr Francuz, menedżer z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy w branży reklamowo-marketingowej. Obejmie funkcję UM Thrive directora i będzie raportował bezpośrednio do Michała Jasińskiego. Ostatnio Piotr Francuz pełnił funkcję business directora w agencji mediowej MediaCom. Kompetencje zawodowe rozwijał, pracując dla takich klientów jak np.: VW Group, PSA Group, HBO czy Coca-Cola.

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.