Young Creative Eurobest: zwycięski duet z 180heartbeats Jung v. Matt

Nagrodę główną zdobył zespół w składzie Joanna Bauer i Joanna Wojtach.

W tym roku uczestnicy konkursu Young Creatives Eurobest startowali w jednej kategorii Young Creatives Integrated, w której nagrodę główną zdobył zespół w składzie Joanna Bauer i Joanna Wojtach z agencji 180heartbeats + Jung v. Matt.

Do udziału w konkursie przystąpiło 17 zespołów 2-osobowych. Wszyscy zwycięzcy zostali zakwalifikowani do międzynarodowego finału Young Creatives Integrated Competition, który rozpocznie się 13 listopada 2021 r. w Lizbonie. Zwycięski team pojedzie także na festiwal Young Lions Competition, odbywający się w Cannes.

W tegorocznej edycji Young Creatives Eurobest wyróżnienie specjalne otrzymał duet: Adam Czartoryski i Bartosz Włodarczyk z Saatchi & Saatchi. Wyróżnienia dodatkowe otrzymały zespoły:
• Maciej Kaczorowski + Joanna Juchacz, VML&R
• Elżbieta Konopińska-Dudek + Krystian Wojtkowski, Przestrzeń
• Dariusz Grzywacz + Ewa Sypień, Artegence

W tym roku młodzi kreatywni w kategorii Integrated zmierzyli się z briefem dotyczącym zainteresowania studentów subskrypcją i słuchaniem audiobooków na Storytel, dzięki przygotowanej czteroletniej zniżce skierowanej do tej grupy docelowej. Autorami wyzwania konkursowego byli Justyna Zarejko i Jakub Barzak, Storytel – partner projektu, a także Rafał Lampasiak – strateg oraz członek składu jurorskiego konkursu.

Katarzyna Kacprzak 602 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.