Game Changer - nowa spółka Group One

Budowaniem nowej agencji gamingowej zajmie się Tomasz Przeździecki

Group One inwestuje w spółkę dedykowaną branży gamingowej i e-sportowi - Game Changer. Budowaniem nowej agencji zajmie się Tomasz Przeździecki, od wielu lat związany ze środowiskiem gamingu i e-sportu.

Marek Żołędziowski, CEO Group One, tak argumentuje decyzję o powołaniu Game Changera: - Nasz pomysł na tę spółkę polega na połączeniu naprawdę unikalnych kompetencji Tomka z ogromnym zapleczem eksperckim, które dotąd zbudowaliśmy w Group One. Od pierwszego dnia oddajemy do jego dyspozycji wszechstronne zasoby - kilkuset ekspertów od kreacji, produkcji, mediów i technologii, a także dostęp do know-how zagranicznych partnerów, takich jak House of Gaming w Dubaju.

Tomasz Przeździecki, który pokieruje Game Changerem w roli CEO, branżą gamingową interesuje się od 2001 r., a realizowane przez niego w tym obszarze projekty zdobyły wiele branżowych nagród, w tym Effie, Golden Arrow czy MIXX Awards. Posiada wszechstronną wiedzę z zakresu mediów, zdobytą przez 13 lat pracy w spółkach GroupM: Guideline, Maxus i MediaCom. Przez ostatni rok skupił się już wyłącznie na gamingu i e-sporcie - pracując dla Polsat Games, Frenzy oraz Fantasy Expo. Ma na koncie projekty realizowane dla takich marek jak m.in. Netflix, Coca-Cola, Play, P&G i Adidas. 

Game Changer realizuje już pierwsze projekty z dużymi klientami. Jednym z nich jest Blik, który został partnerem transmisji turnieju rangi mistrzostw świata w CS:GO - PGL Major 2021. Kampania pod hasłem "Don't blink or you miss the Blik" potrwa od 26 października do 7 listopada, a widzowie podczas oglądania rywalizacji najlepszych graczy na świecie będą walczyć o nagrody z puli o wartości 12 tys. zł. Game Changer odpowiada za koncepcję i realizację całego projektu, a materiały kreatywne przygotowała agencja Change Serviceplan.

Tomasz Wygnański 761 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.