Orlen z kampanią #DobryKierowca [wideo]

W reklamach m.in. Robert Kubica i Maja Włoszczowska.

Koncern paliwowy Orlen rozpoczął trzecią edycję kampanii pod hasłem: "#DobryKierowca!" propagującą przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i bezpieczną jazdę. Prowadzi ją głównie w internecie, w tym w mediach społecznościowych, oraz w radiu.

W reklamach pojawiają się czołowi sportowcy zespołu Orlen Team – kierowca wyścigowy i rajdowy Robert Kubica, kierowcy rajdowi Kacper Wróblewski oraz Mikołaj Marczyk, żużlowiec Bartosz Zmarzlik, a także kolarka górska Maja Włoszczowska. Podobnie jak w poprzednich odsłonach kampanii towarzyszą im dzieci, które w spotach reklamowych wcielają się w rolę odpowiedzialnych kierowców.

Za przygotowanie spotu oraz kreację do kampanii wizerunkowej odpowiedzialna była agencja Red8 Advertising. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Sigma Bis.

Maciej Burlikowski 1716 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.