Piotr Żaczko dołącza do zespołu TikToka

Obejmuje stanowisko Poland & CE markets communication managera.

Piotr Żaczko dołączył do struktur TikToka, a konkretnie do europejskiego zespołu ds. komunikacji, obejmując stanowisko Poland & CE markets communication managera. Przez ostatnie ponad dwa lata Żaczko pracował w Oppo jako PR manager. Odpowiadał za budowanie strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej i jej późniejszą realizację, media i influencer relations, reprezentował firmę i markę w roli rzecznika prasowego.

Żaczko przed dołączeniem do Oppo przez 10 lat związany był z zespołem komunikacji korporacyjnej T-Mobile Polska, w którym odpowiadał za komunikację PR dla segmentu konsumenckiego (przez ostatnie trzy lata odpowiadał za działania PR dla wszystkich produktów B2C, PR dla marek T-Mobile i Heyah i prowadził kanał T-Mobile Polska na Twitterze).

Maciej Florek 2341 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.