Startuje podcast "Firmy Jutra Dziś"

Rozmowy o tym, jak rozpocząć i rozwinąć sprzedaż w internecie oraz nadążyć za klientami w cyfrowym świecie prowadzą Olga Kozierowska i Greg Albrecht.

Podcast "Firmy Jutra Dziś" powstał w ramach programu edukacyjno-rozwojowego "FIrmy Jutra" Google i Polskiego Funduszu Rozwoju w partnerstwie strategicznym ze spółką Operator Chmury Krajowej. W pierwszym odcinku prowadzący Olga Kozierowska i Greg Albrecht rozmawiają m.in. o najczęstszych wyzwaniach firm związanych z transformacją cyfrową.

Olga Kozierowska od 12 lat wspiera rozwój przedsiębiorczości kobiet w Polsce. Jest współzałożycielką i CEO Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, dziennikarką (pracowała m.in. dla TVN), działaczką społeczną i mentorką. Greg Albrecht to anioł biznesu (zainwestował m.in. w spółki edrone i DesignTown) oraz certyfikowany coach i mentor startupów. W tej ostatniej roli od 2017 r. współpracuje z Google for Startups.

Wśród zaproszonych gości w podcaście "Firmy Jutra Dziś" znajdą się m.in. Michał Blak z edrone, Jowita Michalska z Digital University, Karolina Marzantowicz z IBM, konsultant Firm Jutra Jakuba Machała, Monika Czaplicka (agencja Wobuzz) i Monika Wąs (Piggypeg).

Podcast jest dostępny od 4 listopada na platformach Google Podcasts, Spotify i Apple Podcasts. Dodatkowo na stronie firmyjutra.pl umieszczane będą notatki graficzne do każdego odcinka ułatwiające zapamiętanie najważniejszych myśli i inspiracji. Jedną z nich prezentujemy obok.

Paweł Piasecki 797 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.