V Forum Gospodarki Cyfrowej 9 listopada

V Forum Gospodarki Cyfrowej, organizowane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, odbędzie się w formule konferencji online. Tegoroczna edycja będzie w całości poświęcona kwestiom etycznym oraz społecznej odpowiedzialności biznesu w branży e-commerce.

Forum Gospodarki Cyfrowej to najważniejsze spotkanie ekspertów branży handlu elektronicznego adresowane do przedstawicieli sklepów, marketplaców i branży detalicznej. W tym roku tematem przewodnim konferencji jest „Odpowiedzialny e-commerce”.

Eksperci zaproszeni przez Izbę Gospodarki Elektronicznej to doświadczeni praktycy, którzy podzielą
się swoją wiedzą i doświadczeniem w obrębie trzech bloków tematycznych:

  • odpowiedzialne zarządzanie i etyka
  • zrównoważone modele biznesowe
  • poszukiwanie równowagi w HR w czasie po pandemii

Istotnymi punktami spotkania będą praktyczne case studies oraz konkretne przykłady kreatywnych rozwiązań omawiane przez prelegentów.

Podczas konferencji odbędzie się też premiera pierwszego w Polsce raportu „Odpowiedzialny e-commerce”, który zawiera najistotniejsze informacje o praktykach stosowanych przez firmy, a także przedstawia potrzeby i oczekiwania konsumentów w obszarach etyki, CSR i zrównoważonego rozwoju w odniesieniu do sklepów internetowych oraz całej branży gospodarki cyfrowej.

Jako keynote speaker wystąpi Luca Cassetti, sekretarz generalny organizacji Ecommerce Europe – międzynarodowy ekspert ds. e-handlu, który przybliży sytuację w Europie Środkowo- Wschodniej. Wśród prelegentów znajdą się także m.in. prof. Bolesław Rok z Akademii Leona Koźmińskiego, Marta Mikliszańska, Head of Public Affairs & Sustainability w Allegro.pl, Maciej Kroenke, partner w PwC, Jakub Czerwiński, VP CEE w firmie płatniczej Adyen i Robert Sroka, dyrektor ds. ESG w Abris Capital Partners.

Wydarzenie będzie miejscem wymiany informacji na temat międzynarodowych trendów, wyzwań, jakie stoją przed e-firmami w CSR oraz etyce biznesowej. Z pełną listą prelegentów i programem spotkania można zapoznać się na stronie forumgc.pl. Tam również dostępny jest formularz rejestracyjny.

Partnerami głównymi wydarzenia są Allegro i Przelewy 24, partnerem wspierającym Adyen, a "Media Marketing Polska" - jednym z partnerów medialnych.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.