Magdalena Olak wraca do roli zarządzającej studia Tank

Rozstaje się z Oto Film.

Magda Olak, która przez ostatni rok pełniła funkcję wiceprezes zarządu, rozstaje się ze Studiem Filmowym Oto. Wraca do roli zarządzającej studia Tank. Zamierza również realizować projekty wspierające zrównoważony rozwój, szczególnie dotyczące zagadnień diversity & inclusion.

Olka założyła Studio Tank w 2006 roku. Zrealizowało ono działania dla marek takich jak Kompania Piwowarska, T-Mobile, IKEA, Lotos czy Huawei. Studio jest również koproducentem filmu "Słodki koniec dnia" (reż. Jacek Borcuch)

Oto Film to jedno z najdłużej działających studiów filmowych w Polsce. Zostało założone w 1992 r. przez Jacka Kulczyckiego. Ma na koncie ponad 3 tys. produkcji reklamowych.

Katarzyna Kacprzak 680 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.