Multicowork - pierwszy marketplace dla przestrzeni coworkingowych

Umożliwia dostęp do blisko 5 tys. biurek w jednym miejscu.

Multicowork to odpowiedź na rosnącą liczbę przestrzeni coworkingowych oraz
ich użytkowników. Oferuje dostęp nie do jednego biura, a do całej sieci
różnych przestrzeni do pracy biurowej. Są w niej znane marki coworkingowe, jak: Bobo Coworking, BusinessLab Nowy Świat i Workin w Warszawie, Idea Place we Wrocławiu, Cowalski w Poznaniu, GoodSpace z Gdańska, a także ogólnopolskie sieci coworków, w tym BeIN Offices (dawniej Business Linki) i Chillispaces (Rise.pl). Łącznie Multicowork umożliwia dostęp do blisko 5 tys. biurek.

Multicowork chce współpracować z pracodawcami, którzy dadzą swoim pracownikom dostęp do marketplace'u jako jeden z benefitów, obok karty Multisport czy karty lunchowej. Niebawem ma oferować przestrzenie coworkingowe we wszystkich największych miastach Polski.

CEO i współtwórcą Multicowork jest Piotr Boulangé, mentor start-upów, dyrektor Founder Institute w Warszawie.  Drugim współzałożycielem i członkiem zarządu Multicowork jest Wiktor Doktór, prezes zarządu Pro Progressio – organizacji doradczej w obszarze nowoczesnych usług biznesowych.

Paweł Piasecki 797 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.