Jak kupują młodzi internauci?

Jak pokolenie Z patrzy na trendy eko, wege czy fair trade - pokazuje zrobione dla nas badanie przez panel badawczy Ariadna.

Ponad 1080 internautów, wśród nich reprezentatywna grupa młodych dorosłych, a więc pokolenia Z, opowiadała na początku listopada: jak podchodzi do kwestii zaangażowania firm i marek w ochronę środowiska, skłonności do wybierania ich produktów i usług zależnie od tego zaangażowania, reklam zawierających informacje o działaniach proekologicznych reklamodawców czy chęci zapłacenia więcej za produkty ze zrównoważonych upraw. Wyniki nieraz zaskakują. Na co warto zwrócić uwagę omawiamy w dwie redakcje: "Handel"/HandelExtra.pl oraz "MediaMarketingPolska" i MMPOnline.pl

 

Ten materiał to część projektu Next Day Week, w ramach którego sprawdzamy m.in. to, jak zmieniają się konsumenci - ich zachowania, potrzeby czy przekonania.

Dziękujemy panelowi badawczemu Ariadna za wykonanie badania.

Zdjęcie: Otako Studio

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.