Drugi sezon podcastu Magdy Mołek we współpracy z Reserved [wideo]

Kolejne odcinki "Z pokolenia na pokolenie" będą emitowane przez sześć tygodni w każdy czwartek.

W drugim sezonie podcastu Magdy Mołek „Z pokolenia na pokolenie” oprócz wersji audio (dostępnej na Spotify i innych platformach) pojawi się również forma wideo do obejrzenia na kanale YouTube Reserved. Mołek zaprasza do rozmowy przedstawicieli różnych pokoleń, prezentujących różne punkty widzenia, poglądy i podejścia do życia. W pierwszym odcinku nowego sezonu gościć będą podcasterka Joanna Okuniewska (autorka "Tu Okuniewska" oraz "Ja i moje przyjaciółki idiotki") i aktor Jan Wieteska. Mołek porozmawia z nimi o wartości wykształcenia w naszych czasach.

– Spojrzenie na rzeczywistość bardzo często nie zależy od różnicy pokoleń, a od indywidualnego podejścia. Wpływ na to, jak postrzegamy rzeczywistość, ma wychowanie, rodzina, przyjaciele, otoczenie, a nie rok urodzenia – mówi Mołek. – Mam 45 lat, więc słuchanie zdania ludzi młodszych ode mnie o 10 i 20 lat jest zawsze inspirujące, bo pozwala mi czasami weryfikować moje poglądy – dodaje.

W kolejnych odcinkach cyklu pojawią się rozmowy o rodzicielstwie z aktorką Zofią Zborowską-Wroną i youtuberem Janem Dąbrowskim, o przyjaźni z twórcą internetowym Karolem Paciorkiem i youtuberką, influencerką Amelią Zalewską (znaną jako Mela Modela) oraz o tym, z czego dziś się śmiejemy z komikiem Michałem Kempą i stand-uperką Mayą Upchurch.

„Z pokolenia na pokolenie” jest jednym z podcastów powstałych w ramach cyklu zapoczątkowanego przez markę Reserved w czerwcu 2021 roku we współpracy z różnymi prowadzącymi.

Paweł Piasecki 978 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.