Robert Korzeniowski współpracuje z WeNet

Czterokrotny mistrz olimpijski zamierza w najbliższej przyszłości zająć się działalnością biznesową w obszarze e-commerce.

W ramach współpracy WeNet Group, spółka zajmująca się doradztwem w biznesie internetowym, ma zadbać o design i pozycjonowanie nowej strony internetowej Roberta Korzeniowskiego.

Z usług WeNet korzysta - według deklaracji spółki - ponad 48 tys. firm z sektora MŚP.  Usługi świadczone przez ponad 1,3 tys. specjalistów obejmują tworzenie, hosting i pozycjonowanie stron www i e-sklepów, a także tworzenie kampanii reklamowych online. WeNet Group oferuje również Program Rozwoju Kontaktów MIędzy Firmami ułatwiający zdobywanie informacji o potencjalnych kotrahentach i nawiązywanie kontaktów z nimi.

Paweł Piasecki 873 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.