Sebastian Pańczyk, Asiya Malinowska i Jakub Kamiński laureatami KTR Hall of Fame 2021

Nagroda jest przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej przez zarząd KTR.

W tegorocznej, czwartej edycji, tytuł Hall of Fame otrzymują Sebastian Pańczyk oraz Asiya Malinowska i Jakub Kamiński z agencji Brain. Uhonorowanie laureatów będzie można obejrzeć podczas gali KTR/Innovation 26 listopada br. Nagroda jest przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej przez zarząd KTR.

Jakub Kamiński, partner & creative director, Brain, w latach 1992-2001 związany był z warszawskim oddziałem Publicis jako creative director i członek zarządu. Pracując w Publicisie, poznał Asiyę Malinowską, współzałożycielkę Brain. Od tego czasu razem tworzą Brain, a teraz także Empathy Rocks.

Sebastian Pańczyk to reżyser, ilustrator i designer wielokrotnie nagradzany zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest reżyserem wielu teledysków oraz reklam znanych krajowych i międzynarodowych marek, autorem znanych postaci reklamowych (brand hero), współzałożycielem i dyrektorem kreatywnym studia Dobro, a także jurorem konkursów reklamowych.


Katarzyna Kacprzak 699 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.