Orlen w Formule 1 na kolejny rok

Koncern przedłuża sponsoring zespołu Alfa Romeo.

Koncern naftowy PKN Orlen przedłuża na kolejny rok kontrakt sponsorski z zespołem wyścigowym Formuły 1 Alfa Romeo. W nadchodzącym sezonie kierowcami podstawowymi będą w nim: Fin Valtteri Bottas oraz debiutujący w F1 Chińczyk Guanyu Zhou. W zespole pozostanie też Robert Kubica, jedyny polski kierowca w historii F1. Kubica pozostanie również ambasadorem marki Orlen w ramach współpracy dwustronnej.

Marka Orlen nadal będzie eksponowana na sekcjach bocznych bolidów, tylnym i przednim skrzydle, obręczy halo i lusterkach. Będzie także widoczna na kombinezonach – na klatce piersiowej i plecach oraz w trzech miejscach na kaskach kierowców. Logo znajdzie się również na odzieży mechaników i personelu zespołu, a także na transporterach, we wnętrzu garażu i motorhome. W sezonie 2022 Robert Kubica weźmie udział w czterech sesjach treningowych poprzedzających właściwe wyścigi oraz w testach przedsezonowych.

Maciej Burlikowski 1673 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.