RAS Polska, TVN Media, Grupa RMF, Jet Line, Wydawnictwo Bauer i Grupa Super Express z nagrodami Biuro Reklamy Roku
Nagroda specjalna dla Biura Reklamy Grupy Wyborcza. Redakcja "Media Marketing Polska" w raporcie "Biura Reklamy" przyznała też 10 wyróżnień.
Wyróżniono 10 podmiotów. W kategorii internetowych biur reklamy są to: MediaFarm, Wirtualna Polska Media i Grupa OLX. Wśród brokerów telewizyjnych wyróżniono Biuro Reklamy TVP. Wyróżnienia radiowe powędrowały do Tandem Media i biura reklamy Grupy Eurozet. Stroer i AMS wyróżniono w kategorii biur OOH. Spośród biur reklamy prasowej doceniono biznesową skuteczność jednostki Burda Media Polska (magazyny) i Ringier Axel Springer Polska (dzienniki).
W raporcie oprócz, nagród i wyróżnień, znajdziemy omówienia najważniejszych trendów i wydarzeń związanych z rynkiem brokerskim w mijającym roku a także wyniki najnowszego badania firmy Kantar dotyczącego tych podmiotów.
Raport "Biura Reklamy" opublikowany został w grudniowym numerze miesięcznika "Media Marketing Polska", który właśnie trafia na rynek.

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.