Radosław Szafranek nowym chief operating oficerem w Justtag Group

To nowe stanowisko w strukturach spółki.

Radosław Szafranek jako chief operating officer dołączył do zespołu Justtag Group. To nowe stanowisko w strukturach spółki. Do jego zadań należy rozwój kluczowych obszarów związanych z identyfikacją użytkownika oraz nadzór i koncepcyjne wsparcie w projektach wewnętrznych jak i działań dla kluczowych klientów.

Posiada 10-letnie doświadczenie w IT. Od 2016 roku związany z Roq.ad, gdzie jako head of customer success/head of integration projects koordynował projekty wewnętrzne i zewnętrzne oraz wdrażał rozwiązania cross-device u klientów w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Swoje wcześniejsze doświadczenie zdobył realizując projekty IT dla branż: bankowej, ubezpieczeniowej, energetycznej i telekomunikacyjnej.

Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej oraz WSB Poznań (kierunki Zarządzanie Zmianą i Zarządzanie w Firmie).

- Radek dołącza do zespołu Justtag Group w szczególnym momencie – transformacji rynkowej związanej z zapowiedzianym końcem third party cookies. Będzie nadzorował działania związane z przygotowaniem firmy do nowej cyfrowej rzeczywistości, a także swoim doświadczeniem wspierał rozwój strategicznych inicjatyw. W szczególności w trakcie prac nad wdrożeniem naszego autorskiego systemu identyfikacji użytkownika JustID - mówi  Tomasz Chłodecki, CEO Justtag Group. 

 

Tomasz Wygnański 763 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.