Kampania Playera z gwiazdami produkcji Original [wideo]

Hasło kampanii: "Player się zmienił - nie znasz, to poznaj!".

Grupa telewizyjna TVN Discovery startuje z kampanią reklamową swojego serwisu streamingowego Player pod hasłem: "Player się zmienił – nie znasz, to poznaj!". Powstały trzy serie spotów z udziałem gwiazd produkcji Player Original – w pierwszej odbiorcy zobaczą gwiazdę "Skazanej" Agatę Kuleszę. W kolejnych Piotra Głowackiego, czyli podkomisarza Filipa Zacharę z "Nieobecnych", oraz Mateusza Banasiuka wcielającego się w postać porucznika Tadeusza Mroza w "Pajęczynie". Dodatkowo w spotach wchodzących w skład kampanii promocyjnej wystąpili również aktorka z Klubu Komediowego Kinga Kosik-Burzyńska oraz znani influencerzy. Wśród nich znaleźli się: Kinga Dąbrowska (@itskingavictoria), Adrian Fabian, Aleksandra Chojnacka (@Odylia), Dawid Rakowski, Iga Szamborska, Natalia Maszkowska (@Nathallae), Natalia Sisik, Gabi Kowalewska, Seweryn Habdas, Simon Losik i Wanesa Stefaniak. Kampania jest prowadzona w internecie i radiu oraz we własnych kanałach komunikacji nadawcy, a za kreację reklam odpowiadał jego wewnętrzny dział kreacji.

Maciej Burlikowski 1723 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.