Wojciech Bartkowiak kandydatem do zarządu Agory

Ze spółką związany jest od 30 lat.

Zarząd spółki Agora SA poinformował o zamiarze zgłoszenia na najbliższym walnym zgromadzeniu spółki kandydatury Wojciecha Bartkowiaka do zarządu.

Bartkowiak jest dziennikarzem, redaktorem i menedżerem związanym z "Gazetą Wyborczą" i Agorą SA od 30 lat. W ostatnim czasie jako dyrektor operacyjny i zastępca dyrektora wydawniczego "Gazety Wyborczej" odpowiadał za procesy biznesowe segmentu Prasa oraz działalność dawnego pionu Druk, w tym za jego restrukturyzację w latach 2018-2019.

W 1991 r. zaczął pracę w poznańskiej redakcji "Wyborczej", najpierw jako dziennikarz, później jako reportażysta i redaktor. W 1995 r. został redaktorem naczelnym i dyrektorem oddziału "Gazety Wyborczej" w Poznaniu. W latach 2006-2016 był szefem wszystkich redakcji lokalnych "Gazety Wyborczej". W tym czasie współtworzył i koordynował wiele redakcyjnych kampanii społecznych prowadzonych przez zespoły dziennika w całej Polsce. Od 2012 r. odpowiadał za budżet redakcji "Gazety Wyborczej". W latach 2015-2017 był wiceprezesem Fundacji Agory.  

Piotr Machul 348 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.