Agnieszka Cymbała country managerem Bolt Market w Polsce

Pokieruje rozwojem usług szybkiej dostawy zakupów spożywczych.

Agnieszka Cymbała odpowiadała dotychczas m.in. za zarządzanie operacyjne i regulowanie struktury kosztów w Glovo, a także usprawnianie procesów oraz digitalizację i automatyzację działań sprzedażowych w Delivery Hero. Wcześniej przez dwa lata pracowała w firmie Nielsen, gdzie zajmowała się badaniem potrzeb rynkowych oraz trendów sprzedażowych m.in. w branży retail. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (big data). 

Bolt Market, działający w ramach aplikacji Bolt Food, zapewnia dostawę artykułów spożywczych w 15 minut. Jest już dostępny na kilku europejskich rynkach, a w najbliższych miesiącach planowane jest uruchomienie na kolejnych – docelowo ma być ich dziesięć (oprócz Polski m.in. kraje bałtyckie, Rumunia, Chorwacja, Portugalia i Szwecja). Firma mobilności miejskiej Bolt ma 75 mln klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce.

 

Paweł Piasecki 948 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.